Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Tatrzańska Łomnica

Opis Hotele, noclegi (7) Oceny i opinie (20) Atrakcje w okolicy (50)

Tatrzańska Łomnica, Słowacja, Tatry WysokieTatrzańska Łomnica to bez watpienia jedno z największych i najpiękniejszych miast leżących u podnóża Tatr Wysokich. Znajduje się 6 km na wschód od Starego Smokowca, u podnóża Łomnicy, z której to szczytem (drugim zresztą pod względem wysokości wśród tatrzańskich gór) jest mocno kojarzone.  

Miejsce idealne, niezaleznie od pory roku - tak zgodnie twierdzą wszyscy, którzy mieli okazję chociaż przez chwilę oddychać łomnickim powietrzem. Setki szlaków i nieskończenie wiele możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że z roku na rok rośnie liczba zadowolonych turystów odwiedzających Tatrzańską Łomnicę. Szalona zabawa na mountainboardach, przejażdżki rowerowe czy może... kawa ponad chmurami? Sporty adrenalinowe serwuje Wam międzystacja Start, kawę zaś - znajdująca się na wysokości 2634 metry n.p.m. kawiarnia Dedo. Jak tam dotrzeć? Nic prostszego, na Łomnicki Szczyt zawiezie Was kolejka!

Zimą Tatrzańska Łomnica zmienia się w prawdziwy raj dla narciarzy, snowboardzistów, freeriderów i wszystkich tych, którym nie straszne boazerie, parapety...czy chociażby sanki. Doskonała infrastruktura, kilkanaście kilometrów szerokich tras zjazdowych, wypożyczalnie sprzętu i szkółki. Ponadto bary i restauracje na wyciagach! To wszystko sprawia, że urlop w Tatrzańskiej Łomnicy jest gwarancją najlepszej zabawy po słowackiej stronie Tatr Wysokich.

Ośrodek narciarski
Tatrzańska Łomnica

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek