Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Niskie Tatry zimą

Słowacja, Niskie Tatry zimą Atrakcje zimowe

Atrakcje zimowe w Niskich TatrachAtrakcje zimowe w Niskich Tatrach zachęcają do aktywnej formy spędzania wolnego czasu na Słowacji.


Wybierz ulubioną zimową rozrywkę w Niskich Tatrach!

Jazda na nartach po zmroku w Jasnej

Wieczorna jazda na nartachRewelacyjna jazda na nartach po zmroku na oświetlonych nartostradach! Jazdę na nartach po zmroku można uprawiać na dwóch nartostradach: zawodowe Biela Púť 13 o łącznej długości 990 m, codziennie w godzinach od 18:00 do 21:00. Do dyspozycji pozostaje kolejka linowa Biela Púť-Jasná B3.Podczas jazdy na nartach po zmroku można korzystać również z baru aprés-ski na dojeździe do nartostrady Biela Púť, gdzie można się zrelaksować i nabrać nowych sił przy dobrej muzyce i drinkach. Można skorzystać z usług wypożyczalni Tatry Motion na nartostradzie Biela Púť.

Czytaj więcej...

Funtools Niskie Tatry

Funtools w Niskich TatrachJasna Niskie Tatry to ośrodek, który łączy w sobie najlepsze sporty zimowe, cudowne środowisko i doskonałą atmosferę. Właśnie tu możesz wypróbować nowe atrakcje podnoszące poziom adrenaliny! Przekonaj się czym jest jazda na skifoksie, snowbiku, snowscoocie wraz z instruktorem w ciągu dnia i nocy w ośrodku Biela Púť oraz pospacerować w rakietach śnieżnych.

Czytaj więcej...

Narciarstwo biegowe w Niskich Tatrach

Narciarstwo biegowe w Niskich TatrachDzień spędzony w cichej, zaśnieżonej, wprost bajkowej scenerii na nartach biegowych i we własnym tempie! Między innymi to możesz przeżyć w ośrodku Jasná. W ośrodkach Lúčky i Jasná - Tri vody przygotowano dwie trasy do uprawiania narciarstwa klasycznego i łyżwiarstwa, jednak ich jakość zależy od ilości naturalnego puchu. Trasy biegowe są oznakowane.

Czytaj więcej...

Lodowisko w Niskich Tatrach

Lodowisko w JasnejWskocz w łyżwy i przenieś się do świata rozrywki i sportu na cały dzień. Lodowisko na Bielej Púti jest wieczorem oświetlone. Ma wymiary 25x16 i jest ogrodzone barierkami. Wypożyczyć lub naostrzyć łyżwy można w wypożyczalni TATRY MOTION Biela Púť. Otwarcie lodowiska można sprawdzić pod numerem telefonu Infocentrum lub w wypożyczalni TATRY MOTION Biela Púť i w trakcie wieczornego szusowania. Lodowisko jest otwarte w zależności od warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej...

Freeride w Niskich Tatrach

Freeride Jasna Niskie TatryOśrodek Jasná w Tatrach Niskich, jako największy ośrodek narciarski na Słowacji i wiodący w Europie Środkowej ośrodek freeride posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych oraz oferuje na północnych i południowych stokach Chopoku nieskończenie wiele możliwości wyżycia, zabawy i aktywnego wypoczynku. Oprócz 45 km perfekcyjnie przygotowanych tras narciarskich o różnym stopniu trudności ośrodek Jasná słynie z wielu możliwości jazdy freeride.

Czytaj więcej...

Szkółka narciarska JASNA Niskie Tatry

Szkółka narciarska Niskie TatryOśrodek Jasná Nízke Tatry oferuje indywidualne i grupowe lekcje z licencjonowanymi instruktorami dla dorosłych i dla dzieci. Indywidualne podejście profesjonalnego instruktora jest idealne dla początkujących lub chcących udoskonalić technikę jazdy. Dla wszystkich, którzy przyswoili podstawy, chcą się udoskonalić, chętnie się pobawią i porównają swoje umiejętności z pozostałymi do dyspozycji pozostają lekcje grupowe.

Czytaj więcej...

Jazda na sankach

Jazda na sankach - doskonała rozrywka nie tylko dla dzieci!Nocna jazda na sankach - dla tych, którzy wciąż czują się młodzi! Nie musisz posiadać sanek ani mieć doświadczenia w zjeżdżaniu - to nic trudnego! Ważne jest, abyś chciał przeżyć wspaniałą przygodę i mnóstwo radości!

Przeżyj niezapomniany wieczór pełen zabawy! Odkryj w sobie coś z dziecka podczas jazdy na sankach. Wygodny wyciąg Biela Put - Jasna pozwoli na komfortową jazdę nawet w nocy!

Jazda na sankach to świetna zabawa absolutnie dla wszystkich!

Czytaj więcej...

Maxiland - JASNA Niskie Tatry

MaxiLand - więcej niż szkółka narciarskaMAXI Land bez wątpienia nie jest zwykłą szkółką narciarską. Na obszarze aż 400 m2 znajdziecie nie tylko mówiących po polsku wykwalifikowanych instruktorów nart i snowboardu, ale też zabawnych animatorów, którzy w prosty sposób wytłumaczą Waszym pociechom na czym polega sztuka narciarska. Porównanie hamowania pługiem do kawałka pizzy? Nic nie działa na dzieci tak mobilizująco! Później gry, zabawy i wspólne spędzanie czasu.

Czytaj więcej...

Ski Park Malino Brdo - ciekawa alternatywa dla stoków Chopoka

Ski Park Malino BrdoSki Park Ruzomberok to ośrodek narciarski ulokowany w odległości niecałych 2 kilometrów od miasta Ruzomberok, na słonecznych zboczach Malio Brdo (1 209 m. n.p.m), w łańcuchu Wielkiej Fatry.

Kompleks oferuje 12 kilometrów tras o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności – znajdzie się tutaj szeroki i niezbyt stromy stok dla tych, którzy swoją przygodę z narciarstwem dopiero zaczynają oraz – będąca gratką dla miłośników śnieżnego szaleństwa ponad dwu-kilometrowa trasa trudna.

Czytaj więcej...

Snow Park Jasna Otupne

Snow Park Jasna

Bardzo znany, najstarszy i pionierski snowpark w ośrodku Jasna na Słowacji! Podobnie jak w poprzednich sezonach, także w tym narciarze w Jasnej mogą korzystać z doskonałego i codziennie przygotowywanego snowparku dzięki Slope Shaper.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Fresh Track Niskie Tatry
Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek