Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Tatrzański wieczór wrażeń

Niezapomniane wrażenia po szaleństwach na stoku w połączeniu z doznaniami kulinarnymi - tylko w Niskich Tatrach! Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełny przyjemnych doznań tuż pod gwiazdami i szczytem Chopoku. Ciesz się wieczorną jazdą TATRAKiem – pojazdem śnieżnym wjeżdżającym na Lukovą, na wysokość 1670 m n.p.m.  W Restauracji Von Roll delektuj się specjalnościami naszych profesjonalnych kucharzy, którzy specjalnie na tę okazję przygotują ekskluzywne menu złożone z 5 dań. A to wszystko przy blasku świec i w ciepłej atmosferze kominka w restauracji, w której historia starej kolejki jest ciągle żywa...

Tarzański Wieczór Wrażeń

Wybierając się na Tatrzański wieczór wrażeń, warto już dziś znaleźć odpowiednie zakwaterowanie. Szeroki wybór spośród Hoteli dwu, trzy lub czterogwiazdkowych, pensjonatów lub domków z pewnością ułatwi decyzję dotyczącą przepisu na udany wypoczynek.

Zakwaterowanie na Słowacji

W programie:

 • WJAZD RATRAKIEM NA WYSOKOŚĆ 1670 m n.p.m.
 • EKSKLUZYWNA KOLACJA ZŁOŻONA Z 5 DAŃ W RESTAURACJI VON ROLL LUKOVÁ

Rezerwacje: Infocentrum Biela Púť: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., +421 907 88 66 44

Rezerwacja obowiązkowa, osoby bez rezerwacji nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.

Wjazd od północnej strony Chopoka (Biela Púť).

 

Cena Tatrzańskiego Wieczoru Wrażeń:

 • Osoba dorosła, dzieci powyżej 13 lat: 47€ (online GOPASS)
 • Osoba dorosła, dzieci powyżej 13 lat: 49€ (Infocentrum w ośrodku)
 • Dzieci w wieku 6 do 12 lat: 22€ (online Gopass i w Infocentrum)
 • Dzieci do 6 lat bez wyżywienia (przejazd): 9€  (Infocentrum w ośrodku)

 

Dodatkowe informacje

 • Organizacja wydarzenia jest uzależniona od liczby zgłoszeń. (Minimalna liczba uczestników wynosi 10, maksymalna 60.)
 • Cena obejmuje: welcome drink w barze Crystal, wjazd kolejką z Bielej Púti na  Koliesko, przejazd Tatrakiem na trasie Koliesko – Luková i zjazd na trasie Luková – Biela Púť, kolację w restauracji Von Roll (menu złożone z 5 dań + welcome drink)
 • Czas trwania wydarzenia około 2,5 godzin.
 • Wyjazdy będą realizowane w trzech etapach o godzinach: 18:00, 18:30, 19:00. Maksymalna liczba osób na jeden wjazd: 20. Miejsca zajmowane są kolejno.  Spotkanie uczestników kolacji w barze Crystal bare na Bielej Púti, gdzie należy przybyć 15 minut przed godziną odjazdu kolejki.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany określonych dni/lub godzin usługi Tatrzańska kolacja pełna wrażeń lub odwołania usługi Tatrzańska kolacja pełna wrażeń w określonych dniach lub w całym sezonie, w dowolnym czasie w sezonie zimowym 2019/2020, w tym także w dniu, w którym usługa Tatrzańska kolacja pełna wrażeń ma zostać zrealizowana, do godz 12:00 danego dnia, z powodu braku minimalnej liczby uczestników i/lub z innych przyczyn organizacyjnych.
 • Po dokonaniu płatności zamawiający nie ma możliwości anulowania zrealizowanej usługi. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za koszty związane z odwołaniem usługi.

Warunki anulowania:

Odwołanie wydarzenia przez organizatora:

Z powodu odwołania wydarzenia Full Moon Dinner przez spółkę TMR, a.s. klient ma prawo do wyboru innego terminu usługi lub zwrotu pełnej opłaty za wydarzenie.

Odwołanie wydarzenia przez klienta:

Odstąpienie od umowy z dowolnej przyczyny lub bez podania przyczyny jest niemożliwe.

MENU:

Tatrzański wieczór wrażeń<p>Tatrzański wieczór wrażeń - menu<p> Tatrzański wieczór wrażeń<p>Tatrzański wieczór wrażeń - menu<p>

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek