Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Zamień skipass na aquapark!

Podczas tegorocznego sezonu zimowego 2019/2020, możesz cieszyć się doskonale przygotowanymi stokami narciarskimi w Tatrach Niskich oraz Wysokich. Szusowanie w idealnych warunkach przyniesie mnóstwo satysfakcji i radości z zimowego wypoczynku. Jeśli jednak zechcesz na chwilę odpocząć od sportów zimowych, wymień swój skipass na wstęp do jednego z trzech aquaparków usytuowanych w Tatrach Niskich i Wysokich - zregenerujesz siły na więcej przygód!

Promocja obowiązuje przy zakupie skipassów:

  • 2-dniowych
  • 3-dniowych
  • 4-dniowych
  • 5-dniowych
  • 6-dniowych
  • oraz super skipassu na cały sezon!

Bardzo ważne!

  • Aby można było wykorzystać skipass jako wstęp do Aquaparku Tatralandia,  Besenova lub AquaCity Poprad, konieczne jest jego wcześniejsze aktywowanie na stoku. Oznacza to, iż skipass nie może być wymieniony pierwszego dnia użytkowania.

Zamień Skipass na wstep do aquaparku!

Szczegóły promocji:

Tatry Niskie = Aquapark Tatralandia lub  Besenova

  • Skipass 2 i kilkudniowy, a także całosezonowy skipass TMR może być wykorzystany, jako całodzienny wstęp do Aquaparku Tatralandia (pakiet Aqua) lub do Aquaparku Besenova (pakiet Aqua). Wstęp ważny jest we wszystkie dni sezonu zimowego 2019/2020 i może być wykorzystany w okresie ważności zakupionego skipassu. UWAGA! W danym dniu można skorzystać wyłącznie z jednej usługi: albo skipassu na stokach Tatr Niskich lub Wysokich, albo wstępu do aquaparku (tego samego dnia nie można korzystać ze skipassu i uzyskać wstępu do parku wodnego). Aby można było wykorzystać skipass jako wstęp do Aquaparku Tatralandia lub Besenova, konieczne jest jego wcześniejsze aktywowanie na stoku. Oznacza to, iż skipass nie może być wymieniony pierwszego dnia użytkowania.

Więcej: Aquapark Tatralandia

Więcej: Gino Paradise Besenova

Tatry Wysokie = AquaCity Poprad

  • Skipass 2, 3, 4, 5 i 6-dniowy na Wysokie Tatry, zakupiony w ośrodkach Tatrzańska Łomnica, Strbskie Pleso oraz Stary Smokovec może być wykorzystany, jako całodzienny wstęp do aquaparku AquaCity Poprad (pakiet Aqua). Wstęp ważny jest we wszystkie dni sezonu zimowego 2019/2020 i może być wykorzystany w okresie ważności zakupionego skipassu. UWAGA! W danym dniu można skorzystać wyłącznie z jednej usługi: albo skipassu na stokach Tatr Wysokich, albo wstępu do aquaparku (tego samego dnia nie można korzystać ze skipassu i uzyskać wstępu do parku wodnego). Aby można było wykorzystać skipass jako wstęp do AquaCity Poprad, konieczne jest jego wcześniejsze aktywowanie na stoku. Oznacza to, iż skipass nie może być wymieniony pierwszego dnia użytkowania.

Więcej: AquaCity Poprad

Regulamin korzystania z nartostrad Tatr Niskich i Wysokich do pobrania (w języku angielskim):

Zobacz regulamin

Szukasz zakwaterowania przy stoku?

Zobacz luksusowe hotele lub przytulne pensjonaty - w ofercie AquaSki Travel znajdziesz to, z czego będziesz najbardziej zadowolony!

Zakwaterowanie na Słowacji

Już niedługo będziesz mógł zakupić u nas również skipassy! Sprawdź nasze aktualności - wkrótce na stronie!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek