Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Domki - zakwaterowanie na Słowacji

  • Holiday Village Tatralandia

Domki w TatralandiiDomki Holliday Village Tatralandia znajdują się ok.150 metrów od Parku Wodnego Tatralandia. Widok z wioski jest powalający - pozwala każdego dnia rozkoszować się przepięknym widokiem na Tatry Niskie i oddychać czystym, górskim powietrzem, przesiąkniętym aromatem morskiej wody aquaparku. Samodzielne zakwaterowanie w jednym z 101 domków zapewnia komfort i poczujesz się tu jak w domu.

Dowiedz się więcej!

Holiday Village Tatralandia

  • Chalety Jasna de Luxe

Chalety Jasna de LuxeW jednym domku (chalecie) znajdują się dwa apartamenty, które mogą być (w zależności od życzenia i liczby gości) połączone drzwiami w salonie. Każdy apartament posiada dwie wygodne dwuosobowe sypialnie na piętrze, oraz pokój dzienny na parterze z kominkiem, balkonem, telewizorem i rozkładaną kanapą, która może służyć jako dodatkowe łóżko dla 1 osoby dorosłej lub dla 2 dzieci.

Dowiedz się więcej!

Chalety Jasna de Luxe

  • Chaty Mara

Chaty Mara - SłowacjaKażdy domek posiada 3 pokoje: dwa pokoje 2-osobowe, jeden pokój 2-osobowy z możliwością 2 dostawek. Minimalna ilość osób w domku 4, natomiast maksymalna 8. Wszystkie pokoje mają balkony z widokiem na Liptowską Marę lub Tatry Wysokie i taras. W każdym domku 2 kompletnie wyposażone łazienki, salon z kominkiem i TV-SAT, całkowicie wyposażona kuchnia.

Dowiedz się więcej!

Chaty Mara

  • Bungalowy Rybarska Osada

Bungalowy Rybarska Osada - SłowacjaKażdy domek w osadzie jest dwukondygnacyjny, posiada ogrzewanie elektryczne i kominek w pomieszczeniu wypoczynkowym. Parking przy obiekcie. W każdym domku są 2 pokoje dwuosobowe z balkonem i 1 pokój 4-osobowy z balkonem. Wejście z przedpokojem, pokój wypoczynkowy z kominkiem, TV, 2 łazienki z prysznicem i WC, kuchnia z aneksem kuchennym, wyjście tylne z tarasem.

Dowiedz się więcej!

Bungalowy Rybarska Osada

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek