Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

3=2, 4=3, 7=5 lub 7=6

Oszczędzaj! Aktualności

Ważne informacje - zasady bezpieczeństwa w aquaparkach

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE PARKÓW WODNYCH

  • Na terenie parku wodnego nie jest wymagane zakrywanie górnych dróg oddechowych. Należy tego przestrzegać tylko przy kasie.
  • Przy wejściu do aquaparku goście mają mierzoną temperaturę. Osoby z temperaturą powyżej 37,2 ° C nie będą mogły zostać wpuszczone na teren aquaparku.
  • Preferowana płatność kartą, aby wyeliminować wzajemny kontakt i móc bezpiecznie świadczyć usługi.
  • Przy wejściu oraz na terenie ośrodka obowiązuje dezynfekcja rąk. Środki dezynfekujące są oznaczone i umieszczone na terenie całego obiektu.
  • Zwiększona częstotliwość dezynfekcji wnętrz będzie się odbywać w regularnych odstępach czasu, częstsza dezynfekcja dotyczy zwłaszcza powierzchni kontaktowych i będzie przeprowadzana za pomocą środków o działaniu wirusobójczym.
  • Prosimy zachować dystans dwóch metrów przy kasie, w całym kompleksie, a także na leżakach.

LOGISTYKA NA TERENIE AQUAPARKU

TEREN AQUAPARKU

Zakazane jest korzystanie z atrakcji wodnych przy których wytwarzane są aerozole (jacuzzi, bicze wodne, natryski wodne). Fontanny z pitną wodą będą nieczynne.

WELLNESS & SPA

Przy wejściu należy wypełnić formularz podając swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres, numer telefonu). Pojemność w Saunach zmniejszona o 50%

 

Relaksujmy się bezpiecznie!

• Noś maseczkę, jeśli nie jest możliwe zachowanie dystansu co najmniej 2 metrów od obcych osób.

• Uważaj podczas kichania lub kaszlu. Jeśli masz maseczkę, wymień ją lub wypierz jak najszybciej. Jeśli nie masz maseczki, kaszl lub kichaj w zgięty łokieć lub użyj chusteczki higienicznej, wyrzuć ją i umyj ręce.

• Zachowaj dystans co najmniej 2 metrów od pozostałych osób.

• Często i dokładnie myj i dezynfekuj ręce (co najmniej 20 sekund). Pomagaj dzieciom, najlepiej w formie zabawy (recytujcie przy tym wierszyk albo zaśpiewajcie sobie piosenkę).

• Nie dotykaj twarzy dłońmi – oczu, nosa, ust.

• Zachowaj dystans społeczny. Nie podawajcie sobie rąk, unikaj przytulania lub całowania innych ludzi, nie jedz z nimi z tego samego talerza, nie używaj tych samych naczyń, szklanek lub ręczników.

• Unikaj kontaktu z powierzchniami, na których może znajdować się wirus (poręcze, ławki, uchwyty itp.).

Koronawirus - informacje

 

Drodzy goście,

Ze względu na środki zapobiegawcze podjęte przeciwko rozprzestrzenianiu się COVID-19,  od 13.03.2020  Aquaparki na Słowacji będą zamknięte (Tatralandia, Besenova, AquaCity). Będziemy informować o ponownym otwarciu i bieżących wydarzeniach.

 

Promocyjne wstępy do aquaparku - taniej niż w kasie!

Lato w basenach Aquapark TatralandiaRzuć się wartko w nurt rozrywki i bądź na fali z naszą promocją, która umożliwi Ci wejście do Aquaparku Tatralandiaw znakomitej promocji, której jeszcze nie było! Oszczędzasz 25%!

UWAGA! ILOŚĆ BILETOW W PROMOCJI OGRANICZONA!

Z UWAGI NA KORONOWIRUSA -WAŻNOŚĆ BILETÓW ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA do 30.06.2020! lub od 24.08 do 31.10.2020r.

Zamówienia (zakup biletów) można składać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sprawdź promocję!

Czytaj więcej...

Grupowe wstępy do AquaCity

 

NOWOŚĆ - GRUPOWE WSTĘPY DO AQUACITY POPRAD

Nie masz pomysłu gdzie spędzić letni, jesienny, zimowy lub wiosenny dzień:(

Masz wielu znajomych - wybierz się do całorocznego aquaparku z wodami termalnymi tylko 40 km od polskiej granicy - AquaCity Poprad.

AquaCity w Popradzie
Tylko u nas atrakcyjne zniżki dla grup już od 15 osób.

15 – 19 osób    5%  zniżki                                    
20 – 39 osób   10% zniżki + 21 osoba gratis             
40 i więcej osób  20% zniżki + każda 21 osoba gratis

Więcej informacji pod numerem: 12 255 55 11

Zakwaterowanie ze wstępem do aquaparku Tatralandia

Wypoczynek w basenach Aquapark TatralandiaPrzedstawiamy nowy pakiet wypoczynkowy, który zawiera wszystko, co potrzebne na wspaniały i udany wypoczynek: zakwaterowanie w jednym z domków w osadzie tematycznej Holiday Village Tatralandia, całodzienny wstęp do aquaparku, zniżkę na wstęp do Saunowego Świata Celtów! To nie jedyne przywileje z rezerwacji - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź cenę promocji!

Czytaj więcej...

AquaCity 7=6

Promocyjne pakiety w AquaCity PopradZakwateruj się w hotelach Seasons ****, Riverside*** lub Mountain View **** w AquaCity Poprad na 7 nocy, a zapłacisz tylko za 6!

Sprawdź cenę promocji

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie figurowym

Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie figurowymW terminie 27 – 31 stycznia 2016 roku w stolicy Słowacji w Bratysławie odbędą się MISTRZOSTWA EUROPY W ŁYŻWIARSTWIE FIGUROWYM - www.ecbratislava.sk   
Po 15 latach Bratysława ponownie będzie gospodarzem najbardziej prestiżowej imprezy łyżwiarskiej w Europie. Podczas 5 dni widzowie będą mieli wyjątkową okazję spotkać się z europejską łyżwiarską elitą. O medale walczyć będą w poszczególnych konkurencjach sportowych: jeździe indywidualnej kobiet i mężczyzn, parach tanecznych i parach sportowych a na zakończenie mistrzostw wystąpienie galowe. Zawody odbywać się będą na Stadionie Zimowym im. Ondreja Nepely, który pomieści ponad 10 tysięcy widzów www.nepela-arena.eu. Maskotką zawodów jest wesoła kobieca postać „Zimka”!

Czytaj więcej...

Zimowe animacje w Besenovej

Zimowe animacje w BesenovejZapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na zimowy program animacyjny, pełny wspaniałej zabawy! W terminie od 26.12.2015 do 7.03.2016 czeka na Was maskotka Gino Paradise Besenova, która zabierze wszystkich w magiczny świat dobrego humoru!

Czytaj więcej...

Rozkład jazdy Skibusów

Skibus - rozkład jazdyNie musicie dojeżdżać na stok własnym samochodem! Nie musicie martwić się o miejsca parkingowe pod wyciągami na Chopok! Możecie skorzystać ze Skibusa, który dowiezie Was z Tatralandii czy Besenovej na stoki w Jasnej! Zobaczcie rozkład jazdy i przystanki.

Czytaj więcej...

Kask na stoku!

kask na stokuNowością w sezonie narciarskim 2015/2016 jest obowiązek posiadania przez narciarzy w wieku poniżej 16 lat prawidłowo założonego i zapiętego kasku narciarskiego.  Jeśli nie masz jeszcze kasku dla swojego dziecka, w naszych sklepach Tatry Motion z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego!

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek