Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Aquapark AquaCity Poprad

Nocleg w AquaCity

Zakwaterowanie w AquaCity PopradW AquaCity Poprad dostępne są trzy rodzaje zakwaterowania: Hotel Seasons****, Hotel Riverside*** i Hotel Mountain View****: wybierz swój ulubiony!

Kiedy zmęczeni pośpiechem i nawałem obowiązków wybieramy się na urlop, chcielibyśmy, żeby wszystkie wakacyjne atrakcje były w zasięgu ręki. Tak może być, jeśli zdecydujemy się na odwiedzenie Słowacji, a konkretnie – jednego z wielu parków wodnych, na przykład Aquacity Poprad. Hotel, baseny wypełnione wodą termalną o dobroczynnych właściwościach, centra fitness, wellness i spa – a dodatkowo wszystko w otoczeniu wspaniałych, górskich krajobrazów.


Podczas takiego urlopu nie sposób się nudzić przez cały dzień, korzystając z możliwości wypoczynku i rozrywki. Czterogwiazdkowy Aquacity Hotel Mountain View**** oraz Aquacity Hotel Seasons**** i Riverside*** proponuje do dyspozycji gości pokoje oraz luksusowe apartamenty, bary i restauracje, usługi kosmetyczne i relaksujące i wiele innych możliwości. Co ważne, cennik Aquacity Hotel jest atrakcyjny, a relacja pomiędzy ceną a jakością – naprawdę przystępna. Dodatkowo, hotele często przygotowują promocje i rabaty, pozwalające odpocząć na Słowacji, nie męcząc zbytnio portfela ani karty kredytowej.

Seasons****

Pokój StandardZapraszamy Państwa do hotelu Seasons****, który dzięki szerokiej gamie usług wliczonych w cenę daje bogate możliwości relaksu i zabawy. Hotel świadczy usługi na światowym poziomie, jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, przyjaciół czy firm.

Czytaj więcej...

Riverside***

RiversideHotel Riverside jest częścią Narodowego centrum piłki nożnej NTC Poprad i znajduje się dosłownie kilka kroków od wszystkich atrakcji kompleksu basenów AquaCity w Popradzie.

Czytaj więcej...

Mountain View****

Mountain ViewZapraszamy Państwa do hotelu Mountain View ****, który dzięki szerokiej gamie usług wliczonych w cenę daje bogate możliwości relaksu i zabawy. Hotel świadczy usługi na światowym poziomie, których oczekują osoby podróżujące w interesach, rodziny od nowoczesnego hotelu biznesowego i rodzinnego.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek