Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Wakacje na Słowacji

Wakacje na SłowacjiPiękne, palące słońce coraz wyżej, długie dni przypominają, że już lato! Czas relaksujących wyjazdów...

Dokąd najlepiej wybrać się na wakacje? Słowacja może być dobrym kierunkiem. Wachlarz atrakcji dostępnych dla urlopowiczów jest wyjątkowy i obejmuje zainteresowania od aktywnego wypoczynku, aż po leniwe spędzanie czasu z drinkiem w dłoni.

Zobacz pakiety dostępne pod hasłem: Wakacje na Słowacji

Pakiety promocyjne

Zwiedzanie

Jeśli urlop kojarzy ci się z dynamiką przemieszczania, zwiedzaniem zabytków i eksploracją terenu, u naszych południowych sąsiadów znajdziesz urokliwe, małe miasteczka, liczne malownicze ruiny zamkowe i długie turystyczne szlaki górskie.

Dolina Prosiecka<p>W rejonie Liptov na Słowacji przyroda malowniczo stwarza przepiękny obraz. Górskie strumyki delikatnie szemrają przynosząc ukojenie dla uszu.<p> Jezioro Mara<p>To właśnie na dwóch krańcach Jeziora Mara znajdującego się w słowackich górach, leżą dwa kompleksy wodne: Holiday Village Tatralandia oraz Gino Paradise Besenova.<p> Rejon Liptov<p>Malownicze górskie krajobrazy rozpościerają się w Rejonie Liptov na Słowacji. Ośnieżone szczyty można oglądać o każdej porze roku. <p> Dolina Prosiecka<p>Woda spływająca z wysokich górskich szczytów jest krystalicznie czysta. Rejon Liptov na Słowacji obfituje w tysiące strumyczków.<p>

Aquaparki

A może wolisz bardziej statyczne wakacje? Słowacja to raj dla amatorów wodnej rozrywki: kompleks Tatralandia, termy Aqua City Poprad, Gino Paradise Besenova i inne słowackie baseny wabią przez cały rok możliwością kąpieli w ciepłej wodzie, wydobywającej się z dużych głębokości. Dzięki lokalizacji źródeł, woda termalna obfituje w minerały i korzystnie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale i stan zdrowia. Przynosi ulgę przy bólach pochodzenia reumatycznego, łagodzi objawy alergii, przyspiesza procesy naprawcze skóry.

Tatralandia

AquaCity

Besenova

Aquapark Tatralandia, Słowacja

Aquapark AquaCity Poprad

Aquapark Gino Paradise Besenova

Rezerwuj swój pobyt już dziś!

Nie zwlekaj więc! Eksploruj Słowację wzdłuż i wszerz.
Rezerwuj swój pobyt dzwoniąc do naszych konsultantek, które kompleksowo odpowiedzą na wszystkie pytania oraz profesjonalnie zajmą się Twoją rezerwacją.

Infolinia 12-384-86-36

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek