Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Firmy w AquaCity Poprad

Odkryj ekskluzywne pomieszczenia konferencyjne przeznaczone do prowadzenia spotkań biznesowych, jak i dla klientów indywidualnych, przystosowane do organizowania spotkań roboczych, konferencji, imprez integracyjnych, wesel oraz uroczystości prywatnych.

Sala kongresowa (245 m2) oferuje wyjątkowe możliwości organizowania imprez dla nawet 350 osób. Wyjątkowe miejsce z widokiem na Tatry Wysokie oferuje pomieszczenie, które można dowolnie zmieniać by zorganizować wszelkie imprezy towarzyskie, jak np. wykłady, szkolenia, prezentacje, konferencje, ale również organizowania balów, dyskotek, koncertów, małych spektakli teatralnych i pokazów mody. Możliwość zmiany ustawienia sali spoczywa w wstawianej i wysuwanej elewacji.

 • wymiary sali – długość 21,9 m, szerokość 18,2 m, wysokości 6,45 m
 • konfiguracje sali kongresowej – ustawienie teatralne, impreza towarzyska lub pokaz mody
 • wyposażenie – 3 projektory, 3 sterowane elektrycznie ekrany projekcyjne, odtwarzacz DVD, S-VHS, kamery video
 • centrum medialne i kontrolne, system odtwarzający naturalne światło – punktowe, przestrzenne i obracające się światła, uniwersalny system nagłaśniający oraz efekty wizualne
 • biznes centrum– usługi sekretarskie, wi-fi, kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna w AquaCity stanowi idealne miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i seminariów.
Sala konferencyjna (107 m2) oferuje miejsca dla maksymalnie 60 osób. Salę może być łatwo powiększyć i rozszerzyć na bary. Sprzęt audiowizualny spełnia najnowsze standardy dotyczące prezentacji. Sala konferencyjna w AquaCity stanowi idealne miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i seminariów.

 • nowoczesna , reprezentacyjna przestrzeń
 • nagłośnienie, mikrofony, ekran projekcyjny
 • rzutnik, flipchart, wskaźnik laserowy, przybory do pisania
 • bezprzewodowe łącze internetowe, klimatyzacja

Salonik

Podkreślcie wyjątkowość Waszej firmy poprzez wybór nowoczesnego i niekonwencjonalnego miejsca z pełną obsługą na spotkanie z klientami. Salonik (52,5 m2) dla 30 osób jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe, szkolenia i małe uroczystości rodzinne. Stylowy i nowocześnie urządzony pokój jest doskonały na organizowanie wykładów, warsztatów, promocji, degustacji wina i innych imprez. Klimatyzowany salon wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Centrum biznesowe - AquaCity

 • Wieża widokowa w AquaCity to doskonałe, pełne prywatności miejsce na romantyczny wieczór lub spotkanie biznesowe.
  Wieża widokowa (12 m2) pomieści 10 osób, stwarza idealne warunki do kameralnych spotkań z zachwycającym widok na Tatry Wysokie. Jeśli szukasz oryginalnej lokalizacji, wieża z panoramą Tatr Wysokich jest rzeczywiście odpowiednim miejscem na Ciebie.
 • Oryginalna impreza w basenach

Twoja impreza w basenach AquaCity Poprad będzie dla każdego naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Czy zastanawialiście się czasem jak i gdzie zorganizować wyjątkowe przyjęcie lub oryginalną imprezę firmową? Idealnym miejscem będzie AquaCity Poprad. Gwarantujemy przyjemną atmosferę i niezapomniane wrażenia. Każda impreza jest dla nas wyjątkowa, a zadowolenie klienta najważniejsze, dlatego zawsze staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych gości. Perfekcyjna organizacja, profesjonalny personel i ciekawe wnętrza AquaCity Poprad są gwarancją sukcesu.

 • Baseny Blue Diamond – luksusowe pomieszczenia na imprezy prywatne dla 100 osób. Potrzebujesz więcej prywatności i szukasz  spokojniejszej atmosfery? W luksusowych pomieszczeniach basenów Blue Diamond spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Luksus w dwóch basenach ze stali nierdzewnej z wodą termalną uzupełniają specjalne płytki oraz kolorowe światła, które załamują się w kryształach  Swarovskiego na dnie basenu i tworzą specjalny magiczny efekt.Wyobraź sobie bar z mnóstwem lodowych drinków, siedzenie na krzesłach barowych bezpośrednio w basenie, a ty bawisz się i relaksujesz na wieczorku firmowym w naprawdę oryginalny sposób.Pomieszczenie może być wynajęte przez firmy lub organizatorów konferencji, którzy chcą przeżyć naprawdę wyjątkową imprezę, spotkanie towarzyskie bądź inną uroczystość.
 •  Baseny Blue Sapphire - event dla max. 400 osób

Poprzez przykrycie poszczególnych basenów można znacznie zwiększyć powierzchnię pomieszczenia, w którym będzie odbywać się impreza. Bogaty program i pokaz laserowy uatrakcyjnią każdy wieczór. Podczas imprez tanecznych, parkiet znajdować się będzie bezpośrednio nad basenem.

AquaCity

Odwiedziny na Spiszu koniecznie należy połączyć z degustacją wspaniałych, słowackich win: tradycyjne, słowackie winiarnie zapraszają gości do degustacji w klimatycznych, ceglanych piwnicach. Moc wina może niejednemu zakręcić w głowie i następnego dnia wywołać kilka nieprzyjemnych syndromów. Cierpienia ukoją dobroczynne właściwości słowackich wód termalnych. W kompleksie wodnym Aquacity istnieje możliwość poddania się zabiegom inhalacji aromatycznymi olejkami, masażom relaksacyjnym, poprawiającym krążenie i wygląd skóry, albo krioterapii, czyli krótkotrwałym pobytom w ekstremalnie niskich temperaturach. Przebywanie w temperaturze niższej niż -100 stopni Celsjusza wpływa na łagodzenie dolegliwości reumatycznych, oddechowych, odmładza wygląd skóry i daje duży zastrzyk energii.

Słowacja to oczywiście nie tylko wino i termy, ale przede wszystkim alternatywa dla alpejskich kurortów narciarskich. Doskonale wiedzą o tym właściciele hoteli, proponując gościom specjalne pakiety, łączące zakwaterowanie, karnety narciarskie oraz wejścia do parku wodnego Aquacity. Decyzja o skorzystaniu z takiego pakietu oszczędza czas, jaki trzeba by przeznaczyć na wyszukiwanie osobno noclegów, stoków narciarskich i atrakcji związanych z wodami termalnymi.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek