Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Wysokie Tatry latem

Słowacja, Wysokie Tatry latem Atrakcje letnie

Atrakcje letnie w Wysokich TatrachTatrzański dach Europy jest przyjemnie chłodny nawet podczas najbardziej upalnego lata! Poznajcie atrakcje w regionie Tatr Wysokich! Rowery, hulajnogi, parki zabaw dla dzieci i loty ze spadochronem dla miłośników adrenaliny...  to tylko początek niezapomnianych wrażeń!

Zobacz, co możesz robić podczas wakacyjnego urlopu w Tatrach Wysokich!

Gokarty górskie i hulajnogi

gokartyJeśli chcecie poczuć adrenalinę i zażyć bardziej ekstremalnej rozrywki polecamy zjazdy górskimi gokartami lub hujalnogami!

Czytaj więcej...

Tatrzańska Dzikolandia

DzikolandiaNa rodziny z dziećmi czekają niezwykłe przygody dzięki ekologicznemu projektowi Tatrzańska Dzikolandia. Wzbogacone, nowe przygody, ale ciągle trzymające w napięciu etapy rozmieszczone w całych Tatrach.

Czytaj więcej...

Szczyt Łomnica

Łomnicki SzczytZapraszamy Państwa na rodzinną wycieczkę na drugi co do wysokości szczyt Tatr Wysokich – Łomnicę. Zapraszamy w podróż ponad obłoki i podziwianie niepowtarzalnych widoków na okoliczne szczyty najmniejszych gór wysokich na świecie. Zachęcamy do odwiedzenia królestwa ciszy i relaksu w stylowej kawiarni Dedo.

 

 

Czytaj więcej...

Klub muzyczny Humno

Klub Muzyczny Humno"Nowo otwarty music pub HUMNO w Tatrzańskiej Łomnicy to unikalne miejsce łączące w sobie ofertę baru Apres'ski, restauracji, coctail baru i dyskoteki. Wewnątrz z pewnością przykuję Waszą uwagę zawieszony u stropu czarny Cadillac, którym jeździła niegdyś amerykańska gwiazda muzyki pop Madonna.  Prawdziwy ratrak, który przez wiele lat służył w ośrodku poprawiając stoki dla miłośników narciarstwa jest teraz dj-ką, za którą stają rezydenci najlepszych klubów z całej Europy.

Tatrzańska Łomnica 14640, 059 60 Tatrzańska Łomnica, Słowacja

Centrum wodnej rozrywki

Baseny Blue Diamond w AquaCity PopradPołożony we wschodniej Słowacji Poprad można śmiało nazwać centrum wodnej rozrywki. O każdej porze roku można tu skorzystać z basenów krytych i tych na świeżym powietrzu.

 

Czytaj więcej...

Piesze wędrówki i turystyka górska

Wysokie Tatry Sezon letni to wręcz wymarzony czas na górskie wędrówki. Nie znamy osoby, która nie zostałaby urzeczona magią Tatr Wysokich. Poznajcie trasy, jakie Wam proponujemy! 

Czytaj więcej...

Szlaki turystyczne w regionie

Szlaki turystyczne w Wysokich TatrachWysokie Tatry to raj dla wszystkich, którzy lubią bezkresne wędrówki. Zobaczcie, jakie trasy proponujemy Wam dzisiaj... 

  • czerwono znakowana Magistrala Tatrzańska wiedzie z kierunku zachodniego z Rozdroża w Dolinie Furkotnej nad Szczyrbskie Jezioro.

    Czytaj więcej...

Łódką po Szczyrbskim Jeziorze...

Łódka na Szczyrbskim JeziorzeTen, kto powiedział, że jeśli łódki, to tylko w Wenecji, mylił się po stokroć. Majestatyczne szczyty Tatr Wysokich, słońce i tafla wody kuszą co roku turystów odwiedzających Szczyrbskie Pleso.  Tradycja pływania łódką po drugim co do wielkości akwenie na Słowacji - Szczyrbskim Jeziorze - sięga ubiegłego stulecia! 

Czytaj więcej...

Bez kija nie podchodź...

Trekking… czyli jak wybrać odpowiednie kije trekingowe.

Jeśli zamierzacie wybrać się w góry, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Od dawna wiadomo, jak ważne są buty, czy chociażby odpowiednia kurtka. Nie wszyscy wiedzą natomiast o magicznej mocy kijów trekingowych, swoją drogą coraz popularniejszych na słowackich szlakach. Po co, jak i dlaczego? Wszystko wyjaśnimy.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek