Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

 

Centrum wodnej rozrywki

Baseny Blue Diamond w AquaCity PopradPołożony we wschodniej Słowacji Poprad można śmiało nazwać centrum wodnej rozrywki. O każdej porze roku można tu skorzystać z basenów krytych i tych na świeżym powietrzu.

 

Kąpiel w wodach z ciepliczych źródeł jest nie do przecenienia jako środek do walki ze stresem, ale również dolegliwościami natury reumatycznej i układu oddechowego. Zdrowie fizyczne i psychiczne można wzmacniać w otoczeniu pięknych, górskich krajobrazów. Turyści, którzy lubią oglądać zabytki architektury, mają okazję obejrzeć tutaj kilka dzwonnic (ich ilość to spadek po pięciu miastach, które współcześnie połączone są w jedno), odrestaurowany rynek i klasztor.

Baseny Blue Diamond<p>Baseny Blue Diamond najbardziej przyciągją wieczorem, kiedy piękne oświetlenie ukazuje wspaniały widok i wprowadza nastrój.<p> Każda impreza bedzie udana w basenach termalnych<p>Baseny termalne<p> Baseny Blue Diamond<p>Świetne miejsce na przyjemne spotkanie towarzyskie.<p> bluediamond01.jpg Pełen atrakcji basen<p>Baseny Blue Diamond<p> Baseny Blue Diamond<p>Jedyne w swoim uroku baseny Blue Diamond urzekają każdego gościa!<p> Baseny termalne w Popradzie<p>Basen w AquaCity<p> d7203.jpg

Obszedłeś cały Poprad? Basen w kompleksie Aquacity pozwoli ci wypocząć po trudach zwiedzania. Cennik usług jest dopasowany do możliwości przeciętnego portfela, a dodatkowo klienci mogą często liczyć na korzystne zniżki i upusty, obejmujące między innymi rabaty dla dzieci do 15 roku życia, studentów i seniorów powyżej 60 roku życia. Także zorganizowane grupy otrzymają rabat przy wstępie do królestwa basenów i zjeżdżalni.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek