Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Tatrzańska Dzikolandia

DzikolandiaNa rodziny z dziećmi czekają niezwykłe przygody dzięki ekologicznemu projektowi Tatrzańska Dzikolandia. Wzbogacone, nowe przygody, ale ciągle trzymające w napięciu etapy rozmieszczone w całych Tatrach.

 

Dzieci w formie nauki przez zabawę poznają najpiękniejsze i najbardziej interesujące miejsca w Tatrach. Nasi 4 zwierzęcy przyjaciele - świstak Jurko, orzeł Karol, niedźwiedź Kuba i kozioł Pirin będą dziecięcymi przewodnikami i jednocześnie ich pomocnikami.

Tego roku przygotowano 7 etapów przygody, a nowością jest 5 zadań na wolny czas pod nazwą „Zagraj“. Broszura pełna trzymających w napięciu przygód, zabawy, opowieści uprzyjemni chwile w Tatrach nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. Oprócz niezapomnianych przeżyć można zdobyć też wspaniałe nagrody, o które gramy co miesiąc.

1. NIEDZWIEDŹ KUBO I JEGO PRZYJACIELE Z TATR, Tatrzańska Łomnica – okolica baru Apres ski

Twoim zadaniem w okolicy baru Apres ski będzie znaleźć i odpowiedzieć na zagadki dotyczące zwierzątek, które żyją tutaj w Tatrach. Jeśli zgadniesz, uda Ci się rozwiązać zadanie. W nagrodę możesz skosztować pysznego Smoothie niedźwiadka Kuby, lodów albo innych rarytasów. Zwierzątka też uwielbiają smakołyki.świstak

 

2. RADA ŚWISTAKA JURKA, Tatrzańska Łomnica – Restauracja Humno 

Rozwiąż zadanie w swoim Przewodniku.  Przy placu zabaw znajdującym się przy restauracji  Humno znajdź tabliczkę świstaka Jurka, który powie Ci, co masz zrobić, aby rozwiązać zadanie.

 

 

kozioł3. ZGUBIONE PUZZLE KOZŁA PIRINA, Łomnicki Staw (słow. Skalnaté pleso)


Kozioł Pirin podczas spaceru wokół Łomnickiego Stawu zgubił swoje ulubione puzzle. Na szczęście zobaczył je z góry orzeł Karol. Pomóż mu odnaleźć puzzle za pomocą współrzędnych GPS lub przy pomocy mapy umieszczonej w Przewodniku. Czy uda Ci się zgadnąć, jaki obrazek jest umieszczony na puzzlach?

 

4. ŁOMNICKA PRZEŁĘCZ W STRONĘ WIELKIEJ ŁOMNICKIEJ BASZTY, Przełęcz Łomnicka baszta(słow. Lomnické sedlo)

Spacer po Łomnickiej Przełęczy jest świetną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy na temat Tatr Wysokich. Dzięki właściwym odpowiedziom zbierzesz symbole, a na końcu wycieczki znajdziesz magiczne koło, które pomoże Ci rozwiązać zadanie.

 

orzeł5. MAGISTRALĄ Z PRZYJACIÓŁMI, z Łomnickiego Stawu do Olbrzymiego Wodospadu

Magistrala Tatrzańska jest bardzo popularna wśród miłośników Tatr. Zwierzątka też chętnie spacerują tym szlakiem. Podczas jednego ze spacerów rozmawiali o tym, które miejsce w Tatrach Wysokich należy do ich ulubionych. Pierwszy powiedział kozioł Pirin. Było to dla niego łatwe. Wybrał miejsce, z którego rozciąga się cudowna panorama, dzięki czemu wie, co dzieje się w okolicy. Zgadniesz, o którym miejscu mowa?

 

6. LEŚNA DRUŻYNA NA PATROLU, z Hrebienka do schroniska Rainerová chata dziecko

Spacer z Hrebienka do schroniska Rainerová chata jest łatwy i przyjemny, dzięki czemu jest to jedna z najpopularniejszych tras w Tatrach. Leśna drużyna na czele z niedźwiedziem Kubą wybrała się na patrol by sprawdzić, czy ludzie wiedzą, jak powinni zachowywać się w lesie i nie bałaganią. Zaszli dosyć daleko. Czy uda Ci się zgadnąć, w którym miejscu zakończyli swój patrol?

świstak7. POZDROWIENIA Z TATR, Solisko, Jezioro Szczyrbskie (słow. Štrbské Pleso)

W odwiedziny do kozła Pirina przyszedł jego krewniak. W Tatrach Wysokich bardzo mu się spodobało, więc postanowił wysłać do domu widokówkę. Zgadniesz, jakie miejsce było na widokówce? Znajdź tabliczki z pytaniami na Solisku w pobliżu restauracji Bivac Pizza, odpowiedz na pytania i rozwiąż to niełatwe zadanie.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek