Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Wysokie Tatry latem

Słowacja, Wysokie Tatry latem Kulinaria

Kulinaria w Tatrach WysokichWysokie Tatry słyną z dobrego jedzenia! Tu podpowiadamy, gdzie szukać między innymi prawdziwych dań słowackiej kuchni. Odkrywaj z nami niezapomniany smak wakacji...

Zobacz, gdzie smacznie zjesz podczas letnich wakacji w Wysokich Tatrach!

Bivac Pizza Restaurant

Bivac

Wszystkich turystów ośrodka Jezioro Szczyrbskie na wysokości 1840 m n.p.m. doskonałym jedzeniem powita Bivac Club.

Czytaj więcej...

Koliba Smokovec

Koliba Smokovec Wysokie TatryKoliba Smokovec znajduje się w centrum Wysokich Tatr, niedaleko dworca kolejowego w Starym Smokowcu. Wnętrze Koliby jest oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Można tu ogrzać się ciepłem z kominka lub napić czystej, bieżącej wody ze studni. Kuchnia oferuje pyszne dania regionalne.

Czytaj więcej...

Restauracja Culinarium Stary Smokovec

Restauracja Culinarium Stary Smokovec Wysokie TatryFilozofią restauracji jest znalezienie idealny produktu i zachowanie jego najlepszych właściwości. Managerowie wyszukują tylko najlepszych producentów w obszarze, ponieważ wierzą, iż lokalne i sezonowe produkty są nie tylko najlepszym sposobem gotowania, ale również ważne jest dla nich przywiązanie do natury.

Czytaj więcej...

Koliba Kamzik Stary Smokovec

Koliba Kamzik Stary Smokovec Wysokie TatryKoliba Kamzik znajduje się w samym sercu Wysokich Tatr w Starym Smokowcu. Stary Smokowiec jest najstarszą wsią Tatrach Wysokich - miejscowość ta oferuje szereg zimowych atrakcji dla miłośników białego szaleństwa dzięki wspaniale przygotowanym trasom narciarskim. Koliba oferuje przepyszne specjały i tradycyjne dania kuchni lokalnej ze Słowacji.

Czytaj więcej...

Restauracja Panorama Skalnaté Pleso 1751 m n.p.m.

Restauracja Panorama Skalnate PlesoNa wysokości 1751 m n.p.m. znajduje się jedna z najwyżej położonych restauracji w Tatrach Wysokich - Panorama Restaurant Skalnaté Pleso, która dokładnie odzwierciedla swoją nazwę. Jej taras zapewnia latem przepiękne panoramiczne widoki na okoliczne szczyty oraz szlaki turystyczne, a zimą na najbardziej stromą trasę zjazdową na Słowacji – Łomnicka Przełęcz (słow. Lomnické sedlo). Co może być lepszego, niż opalanie się na otwartym tarasie restauracji, który zapewni swoim gościom nie tylko nietradycyjne doznania estetyczne, ale również te gastronomiczne?

Czytaj więcej...

Snack Bar Hrebienok 1285 m n.p.m.

Snack Bar HrebienokTo popularne miejsce znajduje się w budynku naziemnej kolejki na Siodełku (słow. Hrebienok) na wysokości 1285 m n.p.m. Jest idealnym miejscem spotkań dla całej rodziny i zawsze jest „pod ręką“, np. przy wsiadaniu i wysiadaniu z kolejki naziemnej. Oferta Snack bar Hrebienok zawiera szybkie posiłki, jak również różne upominki.

 

 

Czytaj więcej...

Restauracja Slalom Club 1400 m n.p.m.

Restauracja Slalom ClubPrzestronna i zalana słońcem restauracja na wysokości 1400 m n.p.m. oferuje swoim gościom tradycyjne dania kuchni słowackiej. Miłośnicy kuchni międzynarodowej również znajdą tu coś dla siebie. Jeśli wybierzecie się na spacer lub odpoczynek przy filiżance pysznej kawy, Restaurację Slalom Club znajdziecie obok stacji dolnej kolejki krzesełkowej na Solisko.

Czytaj więcej...

Pizza & Pasta Štart 1173 m n.p.m.

Pizza & Pasta StartStacja pośrednia Štart kolejki gondolowej na Łomnicki Staw (Skalnaté pleso) oferuje swoim gościom i turystom przysmaki kuchni włoskiej. To idealne miejsce na przerwę obiadową podczas jazdy na nartach lub spaceru zimowego. Zatrzymajcie się na przekąskę właśnie tutaj. Na wysokości 1173 m n.p.m. można zjeść pizzę, makarony i inne smaczne dania lub orzeźwić się dobrym napojem w restauracji samoobsługowej. Wjedźcie z dolnej stacji kolejki linowej w Tatrzańskiej Łomnicy do stacji pośredniej Štart i cieszcie się widokiem otaczającej scenerii w restauracji Pizza&Pasta Štart.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek