Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Termy dobre na wszystko

Termy PopradKiedy za oknem zimno i pada, niejeden z nas tęsknie wspomina wakacyjne słońce, plażę i ciepłą wodę. Sposób na powrót do letnich wspomnień to słowackie termy. Poprad przez cały rok wita gości, chętnych do zażywania kąpieli z powodów zdrowotnych, estetycznych i czysto rekreacyjnych.

Popradzka woda termalna charakteryzuje się właściwościami leczniczymi: usprawnia krążenie krwi i układ oddechowy, poprawia stan cery i koi nerwy. Termy Poprad to także świetnie miejsce na wycieczkę z dziećmi, dla których wyprawa będzie okazją do zabawy w basenach wyposażonych w ślizgawki i kąciki zabaw.

Jeden z basenów odkrytych w AquaCity - z tyłu widoczna pozostała część ośrodka, w tym hotel. Masaże wodne w termalnym basenie AquaCity cudownie zrelaksują Twoje ciało Pełen atrakcji basen<p>Baseny Blue Diamond<p>

Wizyta w popradzkich termach to świetna okazja do rodzinnej integracji, bez obawy że najmłodszym członkom rodziny będzie za zimno w basenie: woda płynąca z głębi ziemi ma temperaturę około 50°C i schładzana jest do 36-38°C. Co szczególnie ważne, woda termalna nie podrażnia skóry – do jej dezynfekcji wykorzystywane są promienie ultrafioletowe. Ciekawostką, wabiącą turystów do odwiedzenia popradzkich basenów termalnych są wieczorne pokazy laserowe w krytych basenach, podczas których trójwymiarowe obrazy pojawiają się nad wodą.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek