Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Tatry Card

Sezon letni w Wysokich Tatrach to moc atrakcji i zniżek! TATRY Card to regionalna karta rabatowa, która prezentuje i oferuje usługi, zniżki i korzyści w ponad 50 miejscach w Regionie Tatr Wysokich. Nowoczesne ośrodki górskie z kolejkami linowy, ekologiczny park wodny, sportowe oferty outdoor i indoor, muzea przyrody i historii, sklepy, wellness i inne usługi otwierają drzwi do nowych doznań i atrakcyjnych możliwości spędzenia niecodziennego urlopu. Zabawcie się Państwo z całą rodziną i skorzystajcie z kuszącej oferty pływania łódką po jeziorze, silnej dawki adrenaliny w parku linowym, letniej trasy bobslejowej, tubingu, jazdy na Segway, nauki gry w golfa lub jazdy konnej. Po spacerze lub wędrówce po Tatrzańskim Parku Narodowym wypoczną Państwo i skosztują sztuki kulinarnej w licznych restauracjach oferujących kuchnię lokalną i międzynarodową.

Co to jest Tatry Card?

Mnóstwo przeżyć i bardziej dostępne atrakcje dla większej liczby urlopowiczów. Nie, to nie jest sen czy długoterminowy plan, ale rzeczywistość, w której w sezonie letnim mogą uczestniczyć nie tylko turyści odwiedzający region Tatrach Wysokich. Warunkiem jest spędzenie w regionie co najmniej jednej nocy i pozyskanie w ten sposób klucza na zniżki w postaci regionalnej kary TATRY CARD.

Tatry Card - lista miejsc

Jak zdobyć TATRY Card?

Osobistą regionalną kartę możesz otrzymać w pakiecie pobytowym lub zakupić w miejscu zakwaterowania. Lista kwaterodawców, którzy wystawiają TATRY Card znajduje się poniżej (pełna lista - tutaj). Opłata za aktywację karty wynosi 4 € w miejscowościach na terenie Regionu Tatry Wysokie (miasto Vysoké Tatry, miasto Poprad i miejscowość Štrba),  oraz 5 € w miejscowościach zlokalizowanych wokół Tatr Wysokich. TATRY Card obowiązuje przez cały okres pobytu,  a karta obowiązuje przez 3 noce (4 dni). Jeśli Państwa pobyt jest dłuższy niż 3 noce(4 dni), kwaterodawca wystawi Państwu nową kartę za taką samą opłatą 4 € / 5 €.

 

Jak skorzystać ze zniżek z TATRY Card? 

Swoją kartę należy mieć zawsze przy sobie, następnie okazać ją w miejscach oznaczonych nalepką „Tu platí TATRY Card" („Tu obowiązuje TATRY Card") i już można korzystać ze zniżek  zgodnie z ofertą. Prosimy o poinformowanie personelu obiektów, że są Państwo posiadaczami TATRY Card. Wysokość zniżki, cena z rabatem lub darmowa usługa podana jest w opisie każdego produktu, w trakcie sezonu zniżka może się zmienić, a poszczególni usługodawcy mają prawo do zmiany udzielanych zniżek.

Obiekty, w których dostaniecie TATRY CARD to m.in:

 

Które atrakcje należą wśród turystów do najpopularniejszych i najczęściej poszukiwanych dzięki wspomnianym zniżkom?

Bez wątpienia koleje linowe, parki wodne i punkty gastronomiczne. Korzystniejsze ceny można jednak wykorzystać również w wybranych sklepach sportowych, ośrodkach wellness i wypoczynku w Tatrach Wysokich i pobliskiej okolicy. To jednak nie wszystko. Klienci mogą zwiedzać muzea i galerie, płacąc za wstępy po zniżkowych cenach, relaksować się przy bowlingu, na torze bobslejowym, parku linowym lub ściance wspinaczkowej. Tu w Tatrach zrozumieliśmy, że jeśli ruch turystyczny ma się rozwijać, musimy połączyć siły i zaoferować urlopowiczom coś, co zasadniczo uatrakcyjni im u nas pobyt. TATRY CARD to kompleksowy projekt, który pomaga pozyskać przedsiębiorcom w Tatrach nowych klientów, a samym turystom zapewnić przeżycia, na które bez karty nie mogliby sobie pozwolić. Wierzymy, że w efekcie końcowym zadowoleni będą wszyscy.

Szczegółowe informacje oraz Ogólne Warunki Handlowe znajdą Państwo na stronie : www.regiontatry.sk

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek