Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Opis ośrodka narciarskiego Stary Smokovec

Trasy narciarskie, wyciągi i kolejki w Starym SmokovcuStary Smokowiec - wygodna kolej linowo-terenowa na Hrebieniok, tor saneczkowy czynny w dzień i w nocy należą do najlepszych atrakcji zimowych. Jakubkova lúka z łatwą trasą zjazdową to ośrodek przeznaczony dla początkujących narciarzy. W ofercie są niedrogie skipassy obowiązujące tylko w danym ośrodku, co doceni wielu mniej doświadczonych narciarzy oraz początkujących. Hrebienok, ulubione miejsce zimowych spacerów turystycznych do Wodospadów Zimnej Wody czy schroniska górskiego, stał się znany również dzięki imprezie Tratry Ice Master – rzeźby lodowe. A tej zimy będzie tu można zobaczyć również lodową bazylikę.

Mniej wymagający narciarze znajdą coś dla siebie właśnie w ośrodku Stary Smokowiec - Hrebienok lub Jakubkova Lúka. Na cztery z pięciu tras zjazdowych można dostać się kolejką linowo – terenową z Hrebienka.To najczęściej odwiedzane centrum turystyki ma w ofercie korzystne karnety narciarskie, które są ważne jedynie w danym ośrodku.

Kolejki, wyciągi, trasy

Popularną atrakcją jest jazda na sankach po 2,7 kilometrowej oświetlonej trasie z Hrebienka do Starego Smokowca. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć na nartach lub zachęcić do tego swoje pociechy, profesjonalny zespół instruktorów szkółki narciarskiej oferuje lekcje także dla początkujących. Ośrodek Tatry Wysokie Stary Smokowiec to idealny punkt wyjścia dla turystów pragnących podążać do schronisk górskich i wodospadów.

Unikalność przyrody, niecodzienne atrakcje, wspaniały widok z grani Tatr i najwyższej jakości usługi są prawdziwym powodem, dla którego warto spędzić urlop właśnie w Tatrach. Kto nie chciałby wspaniale odpocząć, przeżyć romantyczne chwile lub liczne zabawy na łonie natury?


Zapoznaj się z trasami narciarskimi w Starym Smokowcu

WYSOKIE TATRY
Trasy narciarskie

Wygodna kolej linowo-terenowa na Hrebienok, tor saneczkowy czynny w dzień i w nocy należą do najlepszych atrakcji zimowych. Jakubkova luka z łatwą trasą zjazdową to ośrodek przeznaczony dla początkujących narciarzy. W ofercie znajdziecie również niedrogie skipassy obowiązujące wyłącznie w danym ośrodku, co doceni wielu mniej doświadczonych narciarzy.

Zapraszamy do przeżywania niesamowitych przygód na stokach w Starym Smokowcu!

Wesoła zima Rodzina zima 06.jpg

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek