Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Noclegi Słowacja - hotele sprawdzone i polecane!

Wycieczki szkolne na Słowację

Miejscem przeznaczenia dla amatorów aktywnego wypoczynku jest na pewno Słowacja. Hotele, pensjonaty i kwatery prywatne stanowią atrakcyjny i niedrogi punkt wypadowy. Wypoczywać można przemierzając szlaki górskie, czynne od połowy czerwca do początku listopada. Kiedy Horska Zahranna Sluzba zamyka wejście w góry wysokie, warto zwiedzać zabytki kultury i przyrody, takie jak gotyckie miasteczko Bardejov, położone we wschodnim regionie kraju, posiadające dobrze zachowany średniowieczny zespół miejski. Jeden z większych europejskich zespołów zamkowych Spisky Hrad (Zamek Spiski) liczy ponad 4 hektary powierzchni, a najstarsza o nim wzmianka pochodzi z 1120 roku. Pierwotnie Hrad był granicznym zamkiem królestwa węgierskiego, potem pełnił funkcję siedziby żupana spiskiego. Pod koniec XVIII wieku zamek został częściowo strawiony przez pożar. Dwieście lat później odrestaurowano go i wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Imponującym przykładem dziedzictwa przyrodniczego jest ponad 4000 jaskiń, z których dwanaście zostało zabezpieczonych i udostępnionych turystom.

Wszystkie opisane atrakcje sprawiają, że miejscem wypadów weekendowych często staje się Słowacja. Hotele słowackie chętnie goszczą strudzonych turystów, oferując im nie tylko możliwość noclegu, ale także pakiety usług obejmujące wstęp do term, możliwość skorzystania z zabiegów leczniczych i upiększających oraz – w sezonie zimowym – karnety na stoki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami, które bez wątpienia mają klasę!

Tatralandia

AquaCity

Besenova

Aquapark Tatralandia, Słowacja

Aquapark AquaCity Poprad

Aquapark Gino Paradise Besenova

Wycieczki szkolne do AquaCity Poprad

Wyjazd szkolny AquaCity PopradAquaCity Poprad - całodzienny wstęp! Mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym za jedyne 31 zł/osoba!
Znasz stereotyp nudnej szkolnej wycieczki? Przełam go! Spędź aktywnie czas w AquaCity Poprad - skorzystaj ze wszystkich uroków aquaparku!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek