Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Niskie Tatry, Słowacja

Słowacja Niskie Tatry

Jeśli chcemy wyjechać w góry, ale nie czujemy się na siłach, aby wędrować graniami Tatr Wysokich, jako alternatywę możemy wybrać Niskie Tatry, położone na terenie Słowacji pasmo górskie o umiarkowanej wysokości szczytów. Najwyższym szczytem, jaki możemy zdobyć, udając się w Niskie Tatry jest Dziumbier (2043m n.p.m.). Niskie Tatry to raj dla miłośników kurortów i wypoczynku aktywnego. Najchętniej odwiedzanym przez narciarzy miejscem jest ośrodek Jasna-Chopok, położony na zboczach góry Chopok. Narciarze mają tu do dyspozycji około 28 kilometrów tras narciarskich, obsługiwanych przez liczne wyciągi i kolejki.
Baza noclegowa w Dolinie Demianowskiej przygotowana jest na przyjęcie kilku tysięcy gości w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych. Amatorzy wrażeń speleologicznych mają możliwość zapuszczenia się w głąb Jaskini Wolności i Jaskini Lodowej – dwóch udostępnionych turystom, spośród dziewięciu jaskiń kompleksu demianowskiego, o łącznej długości 30 kilometrów.


Przekonajcie się na własnej skórze, jak wielkie możliwości dają Wam Niskie Tatry!

Chopok<p>Niskie Tatry mają w sobie wiele uroku. Słowackie góry niosą tajemnicę ukrytą w malowniczym pejzażu.<p> Jasna Niskie Tatry<p>Przepiękne polany wmalowują się górski krajobraz upiększając go i dodając mu wdzięku.<p> Vrbickie Pleso<p>Jezioro Vrbickie Pleso jest urokliwe o każdej porze roku. Krystaliczna tafla wody odbija piękny krajobraz.<p>

 • Niskie Tatry latem

  Niskie Tatry latemLatem ośrodek Jasna Niskie Tatry oferuje czyste świeże powietrze, relaks i możliwość spędzenia udanego wypoczynku - jest to bowiem wyjątkowa lokalizacja na aktywne spędzenie czasu dla wszystkich turystów odwiedzających Słowację

  Naładuj baterie z naszymi sportowymi propozycjami!

  Zobacz, co czeka Cię na wspaniałej letniej wycieczce w Tatrach Niskich!

  aa(3)cc(3)
 • O Niskich Tatrach

  O Niskich TatrachPisząc o ośrodku Jasna Niskie Tatry wypada nam zacząć od spraw podstawowych. Znajdujący się w Parku Narodowym Tatry Niskie kompleks składa się z dwóch zasadniczych części – majestatycznych północnych oraz zawsze słonecznych południowych stoków Chopoka.


  Dowiedz się więcej o tym wspaniałym rejonie!

  Wysokość  wzniesień waha się tu w granicach 900-2024 metrów nad poziomem morza, a współrzędne GPS ośrodka to: N 48 58 15.1 19 34 48.1. To chyba na tyle z suchych faktów. Teraz czas na rozbudzenie Waszej wyobraźni.

 • Niskie Tatry zimą

  Niskie Tatry zimąPrzeżyjcie z nami najlepszą zimę na północnych i południowych stokach Chopka! Czeka na Was ponad 49 kilometrów doskonale przygotowanych tras narciarskich, bary i restauracje na wyciągach, możliwość jazdy nocnej i niezapomniane imprezy!

  Zapoznaj się z zimową odsłoną Niskich Tatr!

  Zaprawionym w zimowych wędrówkach górskich można polecić próbę zmierzenia się ze śnieżnym Chopokiem. Chopok, trzeci co do wysokości szczyt położony w słowackich Tatrach Niżnych, to miejsce z którego przy sprzyjającej pogodzie można podziwiać piękne panoramiczne widoki. U jego podnóża leży spory ośrodek narciarski Jasna. Turyści mają tu do dyspozycji łącznie około 49 kilometrów tras narciarskich, wspomaganych przez 30 kolejek i wyciągów. Tuż pod kopułą szczytową wznosi się schronisko Kamienna Chata, z której niedaleko jest na Chopok i inne punkty widokowe. Bywalcy schroniska mogą trafić akurat na wizytę nosicza. Nosicze to górscy tragarze, dźwigający na własnych plecach po kilkadziesiąt kilogramów zaopatrzenia schroniskowego – produktów żywnościowych, wody mineralnej, oleju, czyli wszystkiego, z czego chętnie korzystają następnie turyści. Nosicz zdobywający Chopok w krótkim rękawku i spodenkach to częsty widok, nawet wtedy, kiedy inni wdrapują się na szczyt opatuleni w czapki, rękawiczki i polary. W Kamiennej Chacie wywieszono tablicę, upamiętniającą osiągnięcia poszczególnych nosiczy – największe wrażenie robi 173 221 kg, które na swoich plecach wniósł do schroniska Igor Fabricius.

  aa(3)cc(3)

Witajcie na Liptovie!

Liptov, Niskie TatryWitamy na Liptowie, w regionie pełnym skarbów, których łowcą możecie stać się także i Wy! Poznajcie jego piękno, szukając przy tym skrzyń z tajemniczą zawartością. Droga do skarbów prowadzi przez wysokie góry, zimną wodę i ciemne jaskinie. Szczęście jednak uśmiechnie się tylko do najodważniejszych i najwytrwalszych!

Czytaj więcej...

Opieka nad dzieckiem – Niskie Tatry – polskojęzyczne opiekunki

Opieka nad dzieckiem – Niskie Tatry – polskojęzyczne opiekunkiCo roku wielu rodziców staje przed poważnym dylematem: czy wybrać się na wymarzony urlop z dzieckiem, czy też zostawić swoje pociechy z dziadkami i bez skrępowania korzystać ze wszystkich wakacyjnych atrakcji. Od dzisiaj, przynajmniej w Niskich Tatrach, te troski przechodzą do lamusa - profesjonalne opiekunki z Lobelka.sk zadbają o wymarzony odpoczynek Twój i Twoich dzieci. Nie musisz rezygnować ze swoich planów - chcesz spędzić dzień na stokach Chopoka, skontaktuj się z Lobelka.sk - opiekunka przyjedzie na stok lub do hotelu, ustalicie dokładny plan Waszej współpracy! Chcecie spędzić dzień w hotelowym SPA lub wyjść na całonocną imprezę? Zadzwońcie do Lobelka.sk, opiekunka przyjedzie we wskazane przez Was miejsce i zajmie się Waszymi pociechami!

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek