Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Niskie Tatry latem

Słowacja, Niskie Tatry latem Niskie Tatry latem

Niskie Tatry latemLatem ośrodek Jasna Niskie Tatry oferuje czyste świeże powietrze, relaks i możliwość spędzenia udanego wypoczynku - jest to bowiem wyjątkowa lokalizacja na aktywne spędzenie czasu dla wszystkich turystów odwiedzających Słowację

Naładuj baterie z naszymi sportowymi propozycjami!

Zobacz, co czeka Cię na wspaniałej letniej wycieczce w Tatrach Niskich!

 • Ośrodki turystyczne

  Ośrodki turystyczne w Niskich TatrachPoznaj malowniczy Chopok Południowy oraz zapierający dech w piersiach Chopok Północny. Dowiedz się wszystkiego, co niezbędne przed fascynującą wycieczką w Tatry Niskie!

 • Informacje praktyczne

  Godziny otwarcia AquaCityZobacz, w jakich godzinach czynne są kolejki i wyciągi w Niskich Tatrach. Zerknij na mapy, by wybrać swoją ulubioną trasę na górskie wycieczki latem i najbardziej odpowiedni zaśnieżony stok zimą. Możesz również wyszukać swoje miejsce urlopowego zakwaterowania i dopasować plany do lokalizacji.

 • Atrakcje letnie

  Atrakcje letnie w Niskich TatrachWybierz ulubioną letnią rozrywkę w Niskich Tatrach!

  Planując urlop
  warto zastanowić się, czy miejscem odpoczynku nie powinna stać się Słowacja. Wakacje spędzone u południowych sąsiadów zaspokoją wymagania osób, które nie wyobrażają sobie letniego wypoczynku bez górskiej włóczęgi, jak i tych, którzy cenią sobie relaks w wodzie. Malownicze doliny, szlaki górskie o rozmaitym stopniu trudności i baseny termalne, wszystko to sprawia, że cała rodzina będzie zadowolona, jeśli celem wyjazdu będzie Słowacja. Wakacje są doskonałym czasem, aby korzystać ze świetnie utrzymanych dróg turystycznych, takich jak szlak na Łomnicę. Brak kondycji? Tym razem na Łomnicę zawiezie cię kolejka. Kondycji zdążysz nabrać, pływając w basenach napełnianych wodą płynącą wprost z głębi ziemi i korzystając z całej gamy atrakcji pieszczących ciało: masaży gorącymi kamieniami, sauny parowej i wodnej, inhalacji pachnącymi olejkami. Kiedy wyprawy w góry i harce wodne spowodują że staniesz się głodny, Słowacja wakacje twoje urozmaici lokalną, pyszną kuchnią i wybornym piwem, sławnym na całym świecie.

  Cóż zatem innego pozostało – pakuj plecak i ruszaj na południe!

 • Kulinaria

  Kulinaria - Niskie TatryPodpowiadamy Wam, co zjeść w regionie. Opisujemy restauracje, kawiarnie i bary, z których na pewno nie wyjdziecie głodni!

  Zobacz, gdzie smacznie zjesz podczas letnich wakacji w Niskich Tatrach!

Mnóstwo letnich wycieczek

Letnie wycieczki na ChopokuWycieczkę na Chopok można urozmaicić wieloma ciekawymi atrakcjami. Romantyczne dusze mogą popływać łódką lub rowerkiem wodnym po jeziorze Biela Put albo wybrać się na przechadzkę wokół Stawu Wrbickiego. Miłośników aktywnego wypoczynku niewątpliwie ucieszą górskie gokarty z trzema typami tras po północnej i południowej stronie Chopoka, zaś najmłodszych zapraszamy na ściankę wspinaczkową i trampolinę bungee.

Czytaj więcej...

Drakopark na Chopoku

Smok DemianWkręć się w wir zabawy i razem z dziećmi poszukaj smoczego Skarbu. Bądź cząstką Drakoparku Chopok! W kasie kolejki linowej otrzymasz instrukcje - dopiero teraz zacznie się prawdziwa zabawa. Smoczy Drakopark przybliża dzieciom tajniki parku narodowego, pozwala się wyszaleć na eko-drabinkach, ściance wspinaczkowej, huśtawkach i zjeżdżalniach. Na trasie Rotundy na całą rodzinę czeka fantastyczny trzygłowy smok Demian mierzący aż trzy metry. Wedle legendy strzegł on Doliny Demianowskiej. W paszczy smoka ukryty jest miedziany dzwoneczek, który ma moc spełniania życzeń. Znajdź go i zadzwoń "na szczęście"!

Czytaj więcej...

Kolejką linową na Chopok

Kolejki linowe ChopokDzięki rewelacyjnym kolejkom linowym Chopok stał się najpopularniejszym szczytem nie tylko w sezonie zimowym, ale również latem. Przepiękna przyroda Tatr Niskich sprawia, że jest to miejsce stworzone do wycieczek i gromadzenia niesamowitych wakacyjnych wrażeń. Podziwiaj niezapomniane widoki przy filiżance aromatycznej kawy na świeżym powietrzu wprost na tarasie restauracji Rotunda. Z wysokości 2 004 m n.p.m. rozpościerają się fantastyczne widoki na majestatyczne Tatry, malowniczą Dolinę Górnego Hronu i Liptov. Dojazd z Aquaparku Tatralandia zajmuje zaledwie 15 minut!

Czytaj więcej...

Bez kija nie podchodź...

Trekking w Tatrach… czyli jak wybrać odpowiednie kije trekingowe.

Jeśli zamierzacie wybrać się w góry, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Od dawna wiadomo, jak ważne są buty, czy chociażby odpowiednia kurtka. Nie wszyscy wiedzą natomiast o magicznej mocy kijów trekingowych, swoją drogą coraz popularniejszych na słowackich szlakach. Po co, jak i dlaczego? Wszystko wyjaśnimy.

Czytaj więcej...

Nordic Walking, czyli północny chód...

TrekkingW dosłownym tłumaczeniu oznacza Północny Chód i wiąże się z góralskim dowcipem. Niezbyt przyzwoitym, więc przytaczać go nie będziemy.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek