Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Wysokie Tatry latem

Słowacja, Wysokie Tatry latem Wysokie Tatry latem

Wysokie Tatry latemZobacz, jak zachwycają Wysokie Tatry latem! Przekonaj się, jak bardzo nieprawdziwe jest stwierdzenie, że te góry najpiękniejsze są zimą, zwiedzaj z nami góry wrażeń!

Kilka dni wolnych to trochę za mało czasu, żeby wyjechać do dalekich, egzotycznych krajów, ale w sam raz, żeby spędzić miłe chwile na Słowacji. Nasi południowi sąsiedzi słyną z pięknych gór, urokliwych krajobrazów i wody termalnej o fenomenalnych właściwościach.

Niezapomnianych wrażeń dostarczy z pewnością położony w spiskiej dolinie Poprad. Baseny, sauny, fitness i zabiegi regeneracyjne – wszystko to wchodzi w skład kompleksu AquaCity, więc osoby które liczą na relaks będą na pewno usatysfakcjonowane. Po zabawie w ciepłych wodach termalnych można udać się na zwiedzanie odrestaurowanego rynku z wczesnogotyckim kościołem św. Idziego, z którego słynie Poprad.

Baseny termalne zasilane są wodą, wydobywaną z ponad 1000 metrów głębokości, której skład przyczynia się do poprawy samopoczucia i stanu zdrowia. Dobroczynny wpływ słowackich term poprawia komfort oddychania, stabilizuje krążenie, sprawia że czujemy się świeżo, młodo i pięknie. Po krajoznawczych wycieczkach przez Spisz, kiedy relaks i odpoczynek są tym o czym marzy turysta, strudzone nogi odpoczną w basenach pod gołym niebem. Pozwala na to ciepło wód termalnych.

 • Ośrodki turystyczne

  Ośrodki turystyczne w Tatrach WysokichCzyste powietrze, urzekająca przyroda, atrakcje z najwyższej półki  i wiele możliwości wypoczynku. Tak w kilku słowach można opisać ośrodki w regionie Tatr Wysokich.

  Zobacz ośrodki turystyczne w Wysokich Tatrach latem!

 • Informacje praktyczne

  Godziny otwarcia AquaCityZobacz, w jakich godzinach czynne są kolejki i wyciągi w Tatrach Wysokich. Zerknij na mapy, by wybrać swoją ulubioną trasę na górskie wycieczki!

 • Atrakcje letnie

  Atrakcje letnie w Wysokich TatrachTatrzański dach Europy jest przyjemnie chłodny nawet podczas najbardziej upalnego lata! Poznajcie atrakcje w regionie Tatr Wysokich! Rowery, hulajnogi, parki zabaw dla dzieci i loty ze spadochronem dla miłośników adrenaliny...  to tylko początek niezapomnianych wrażeń!

  Zobacz, co możesz robić podczas wakacyjnego urlopu w Tatrach Wysokich!

 • Kulinaria

  Kulinaria w Tatrach WysokichWysokie Tatry słyną z dobrego jedzenia! Tu podpowiadamy, gdzie szukać między innymi prawdziwych dań słowackiej kuchni. Odkrywaj z nami niezapomniany smak wakacji...

  Zobacz, gdzie smacznie zjesz podczas letnich wakacji w Wysokich Tatrach!

12 tatrzańskich NAJ

SłowacjaJeśli spośród wielu atrakcje jakie oferuje region Tatr Wysokich, zastanawiacie się jaki jest najwyższy szczyt, jakie jest największe jezioro, a może jaka atrakcja jest najczęściej odwiedzana to przedstawiamy Wam krótki opis 12 tatrzańskich NAJ!

Czytaj więcej...

Tatry Card

Sezon letni w Wysokich Tatrach to moc atrakcji i zniżek! TATRY Card to regionalna karta rabatowa, która prezentuje i oferuje usługi, zniżki i korzyści w ponad 50 miejscach w Regionie Tatr Wysokich. Nowoczesne ośrodki górskie z kolejkami linowy, ekologiczny park wodny, sportowe oferty outdoor i indoor, muzea przyrody i historii, sklepy, wellness i inne usługi otwierają drzwi do nowych doznań i atrakcyjnych możliwości spędzenia niecodziennego urlopu. Zabawcie się Państwo z całą rodziną i skorzystajcie z kuszącej oferty pływania łódką po jeziorze, silnej dawki adrenaliny w parku linowym, letniej trasy bobslejowej, tubingu, jazdy na Segway, nauki gry w golfa lub jazdy konnej. Po spacerze lub wędrówce po Tatrzańskim Parku Narodowym wypoczną Państwo i skosztują sztuki kulinarnej w licznych restauracjach oferujących kuchnię lokalną i międzynarodową.

Czytaj więcej...

Termy dobre na wszystko

Termy PopradKiedy za oknem zimno i pada, niejeden z nas tęsknie wspomina wakacyjne słońce, plażę i ciepłą wodę. Sposób na powrót do letnich wspomnień to słowackie termy. Poprad przez cały rok wita gości, chętnych do zażywania kąpieli z powodów zdrowotnych, estetycznych i czysto rekreacyjnych.

Czytaj więcej...

Jeden z dziesięciu najlepszych

Wysokie TatryThe Ecologist, jeden z wiodących brytyjskich magazynów traktujących o tematyce ekologicznej, zaliczył  Wysokie Tatry do grona dziesięciu najlepszych europejskich parków narodowych.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek