Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Aquapark Tatralandia

O Aquaparku Tatralandia

Aquapark TatralandiaPołożony wśród pięknych gór, na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry. Sercem Aquaparku Tatralandia jest źródło wody termalnej, wypływającej z głębokości ponad 2500 m, o temperaturze 60,7°C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny, należy do wyjątkowych wód na Liptowie. Jej częścią  składową są  wody morza z okresu paleolitu, które znajdowało się na terenie Liptowskiej Kotliny już przed 40 milionami lat. Woda mineralna w Tatralandii  działa leczniczo na układ ruchowy i oddechowy.

Zobacz wspaniały aquapark - Tatralandia!    

Na Słowację jeździmy prawie wszyscy. Kiedyś łapaliśmy tam złote bażanty i przegryzaliśmy sławetne lentilky. Nasi południowi sąsiedzi mają wiele do zaoferowania – urokliwa Bratysława przyciąga co roku tysiące polskich turystów, słoneczne stoki Chopoka zachęcają miłośników białego szaleństwa, a Tatralandia, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce i obsługujemy polską infolinię 12 384 86 36, ma bardzo wiele do zaoferowania…

 • Atrakcje parku wodnego

  Aquapark TatralandiaAquapark Tatralandia oferuje 14 basenów: 9 całorocznych zakrytych i  sezonowych oraz 28 rur i zjeżdżalni – ponad 1 800 m dróg do zjeżdżania z wliczeniem najdłuższej (Anakonda) i najbardziej stromej (Free Fall) zjeżdżalni na Słowacji, zjeżdżalnie z raftami... i wiele więcej!

  Zobacz wszystkie atrakcje
  i wybierz swoją ulubioną!

 • Wellness i SPA

  wellnessOdkryj źródło harmonii i wybierz coś dla siebie z bogatej oferty naszych masaży, kąpieli, okładów i innych zabiegów relaksacyjnych i leczniczych w Wellness Centre w Tropical Paradise Tatralandia. W tym wspaniałym świecie odzyskasz energię i w pełni wypoczniesz. Nie trać czasu - wykorzystaj każdą wolną chwilę - Saunowy Świat Celtów to wyjątkowy kompleks z 21 saunami parowymi, wodnymi oraz kąpielami połączonymi z masażem i zabiegami.


  Znajdź odrobinę czasu i poświęć go tylko dla siebie.

 • Gastronomia

  Restauracje i bary w TatralandiiNa terenie Holiday Village Tatralandia oraz aquaparku znajdują się liczne bary i restauracje, w których można zasmakować zarówno kuchni regionalnej jak również międzynarodowej.

  Zobacz wszystkie dostępne restauracje.

 • Cennik

  Cennik aquaparku - TatralandiaCennik wstępów do Aquaparku Tatralandia oraz Saunowego Świata Celtów -
  zapoznaj się z aktualnym cennikiem.

 • Informacje praktyczne

  Godziny otwarcia AquaCityInformacje praktyczne (godziny otwarcia, dojazd)

  Zobacz, w jakich godzinach czynny jest aquapark oraz jak możesz do nas dojechać. Przydatne wskazówki umilą podróż i skrócą czas oczekiwania na super przygodę w wodnym raju!

 • Nocleg w Tatralandii

  Zakwaterowanie w TatralandiiNa terenie Tatralandii znajduje się wioska Holiday Village, która proponuje zakwaterowanie w domkach wieloosobowych tzw. apartamentach lub bungalowach o standardzie trzygwiazdkowego hotelu, znajdujących się ok. 150 m od parku wodnego. Kompleks tworzy 155 bungalowów i apartamentów zgrupowanych w wioski tematyczne - łącznie 700 miejsc noclegowych.

  Wybierz ulubiony domek - idealne zakwaterowanie dla siebie!

 • Nocleg w okolicy

Regulamin aquaparku Tatralandia


Regulamin aquaparkuKażdy klient jest zobowiązany zapoznać się przed wejściem do ośrodka z poniższym regulaminem porządkowym i przestrzegać jego postanowień.
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją treści Regulaminu porządkowego i zobowiązaniem do jego przestrzegania.
Wszystkie szczegółowe polecenia wydawane na terenie aquaparku są ważniejsze niż zasady ogólne.

Czytaj więcej...

Firmy w Tatralandii

Firmy w TatralandiiTatralandia to również fantastyczne miejsce na organizację imprez firmowych, pikników rodzinnych, oraz innych imprez o charakterze promocyjnym i motywacyjnym.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek