Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Media o nas

Tak nas widzą...

AquaSki w Tiwi! :)

Niezwykła Lekcja Turystyki w JaworznieHa! Jesteśmy w telewizji! Tylko nie nazywamy się AkłaSkaj. AquaSki (woda, narty)..gdyby ktoś miał wątpliwości :)

Redakcji CTV szczerze i zupełnie poważnie dziękujemy za wsparcie projektu Niezwykła Lekcja Turystyki. Tutaj możecie zobaczyć relację z wydarzenia : )

 

 

Zobacz, jak nas zapamiętali! Niezwykłe lekcje Turystyki prosto ze szkolnych stron internetowych

Niezwykła Lekcja Turystyki w JaworznieWspomnienia z NLT w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jaworznie. Nasz nauczycielski debiut! Trudno było ukryć tremę.

Relacja z Niezwykłej Lekcji Turystyki ukazała się na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 42 w Warszawie. Zapraszamy do lektury :)

 

 

Jak nas widzą... tak nas piszą.

Niezwykła Lekcja Turystyki w JaworznieRelacja z Niezwykłej Lekcji Turystyki w gazecie Tydzień w Jaworznie. Tekst ukazał się w elektronicznym wydaniu tygodnika 24 listopada 2011 roku. Czytaj tutaj :)

 

 

 

Niespotykanie spokojny człowiek i wyjątkowo żywiołowa kobieta

Niezwykła historia życia Państwa Miczka przypomina sen lub baśń tysiąca i jednej nocy. Skąd w życiu tej dwójki cyganie, Małopolska Organizacja Turystyczna i wreszcie biuro podróży? Gdzie miejsce na rodzinę, czym jest kompromis... przeczytacie w Gazecie Krakowskiej.

państwo Miczki

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek